animacja flash

15.11.2017
Wszystkich naszych klientów informujemy, iż z uwagi na szczyt sezonu i wzmożoną liczbę zgłoszeń, a co za tym idzie zleceń, możliwość umówienia się na wizytę serwisową bądź udzielenia porady technicznej możliwa jest pod nr telefonu 514 166 755 w godzinach od 10.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Dziękujemy za wyrozumiałość.
01.04.2015
 Wraz z początkiem kwietnia, jak co roku, nadszedł czas na wykonanie przeglądu urządzenia grzewczego. Okres wiosenno-letni to doskonała okazja na przygotowanie urządzenia do sezonu jesienno-zimowego szczególnie, że w tym okresie proponujemy Państwu rabat w wysokości20%* od ceny regularnej. Zachęcamy do skorzystania z promocji i umówienia się w dogodnym dla Pańśtwa terminie. Zgłoszenia po nr tel 514 166 755

* rabat w wysokości 20% dotyczy cen za wykonanie przeglądu wraz z dojazdem do klienta. Promocja trwa od 01.04.2015 r. do 31.08.2015 r.
05.03.2015
 W ofercie naszej firmy pojawiła się możliwość naprawy rozszczelnionych wymienników miedzianych. Więcej informacji pod nr tel. 514 166 755.

O NAS

Pod nazwą Ciepło Serwis firma istnieje od 2007 r. Niemniej jednak posiadamy wieloletnie doświadczenie w błyskawicznie rozwijającej się branży techniki grzewczej. Biorąc pod uwagę nasze bogate doświadczenie i gotowość podejmowania wyzwań w prowadzonej działalności usługowej możemy zaproponować Państwu szeroki wachlarz usług serwisowych urządzeń grzewczych zapewniając przy tym solidność, rzetelność i fachowość.

Z uwagi na specyfikę branży, rosnący poziom usług i wymagań klientów, a także profesjonalizm, z jakim podchodzimy do naszej pracy, jesteśmy zobligowani do częstych szkoleń podnoszących Nasze kwalifikacje i uprawnienia.

Zajmujemy się serwisem urządzeń grzewczych tj.
- gazowe podgrzewacze ciepłej wody
- kotły gazowe
- kotły kondensacyjne
- kotły olejowe
- termo i turbokominki

Co nas wyróżnia?
- profesjonalne i indywidualne podejście do klienta,
- solidność,
- rzetelność,
- fachowość świadczonych usług.

Nasze atuty:
- bogate doświadczenie w branży
- magazyn części zamiennych
- najwyższej klasy sprzęt pomiarowy i narzędziowy
- szybka realizacja zgłoszenia

Aktualności   |   O Nas   |   Nasze kotłownie   |   Oferta   |   Partnerzy   |   Kontakt   |   Tworzenie stron www AuroraWeb.pl